JM does not take responsibility for the translation

Kontaktpersoner

Sören Bergström

Sören Bergström
VD JM Entreprenad och chef affärsenhet JM Entreprenad
08-782 88 84

soren.bergstrom@jm.se
Ann-Christin Hall

Ann-Christin Hall
Ekonomichef
08-782 86 31

ann-christin.hall@jm.se
Christian Benfatto

Christian Benfatto
Regionchef Anläggning
08-782 15 34

christian.benfatto@jm.se
Henrik Key

Henrik Key
Regionchef Hus
08-782 82 41

henrik.key@jm.se
Charlotta Gren

Charlotta Gren
Chef Verksamhetsutveckling
08-782 86 39

charlotta.gren@jm.se
Susanne Castwall

Susanne Castwall
HR-chef
08-782 89 10

susanne.castwall@jm.se
Katarina Rimmerfeldt

Katarina Rimmerfeldt
Marknads- och kommunikationschef
08-782 12 71

katarina.rimmerfeldt@jm.se

Jämför bostäder